Kurlar:
Türkiye
Ana Sayfa ::  Güvenlik

Güvenlik

MÜŞTERİ KORUMA

Biz gizliliğinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Biz sadece yasal olarak toplanan her türlü araç tarafından bir soruşturma yapma sipariş sırasında veya verilen bilgileri kullanacağız. Biz açık izniniz olmadan sizin hakkınızda hassas bilgi toplamak asla.

KİŞİSEL BİLGİLERİN

Biz üç ana nedenden dolayı sizin hakkınızda bilgi toplayabilir:

i) sipariş süreci için

ii) istediğiniz ürün ve hizmetleri kullanılabilir hale, ve için

iii) mümkün olan en verimli ve etkin bir hizmet sunmak için.

Biz siparişlerinizi işlemek için bize sağlamak ve web sitemizde ve hangi talep aracılığıyla sunulan hizmetlere ve bilgi sağlamak için sağladığınız bilgileri kullanırız.

bilgi size içerir hakkında topladığımız olacaktır türü: - adınız, adresiniz, ayakkabı boyutu, e-posta adresi, yaş, telefon numarası ve seks. Bu alanların bazı isteğe bağlı olduğunu unutmayın.

Ayrıca, biz size verdiğiniz bilgileri kullanacağız:

- Bizimle hesabınızı yönetme;

- Doğrulayın ve ödemeler ile ilgili olarak finansal işlemler yapma;

- Düzeni geliştirin ve / veya web sitemiz sayfalarında içeriği ve kullanıcıları için bunları özelleştirmek;

- Web sitemizde ziyaretçi belirlemek;

- Kullanıcılarımızın demografik ve satış verilerinin takibi üzerine araştırma yürütmek;

- Bizimle kayıt üzerine sizin onayınız ile yapmanız belirttiler size biz size yararlı bulabilirsiniz düşünüyorum veya ürünlerimiz ve hizmetlerimiz (ya da özenle seçilmiş üçüncü tarafların olanlar) hakkında bilgi de dahil olmak üzere, bizden talep etmiş olduğu bilgi, sağlanan gönderme bu amaçla temas ettirilmeden itiraz değil.

- Vesileyle, biz JD Sports Group bünyesindeki diğer şirketlerin bize verdiğiniz bilgileri paylaşacağız.

izninizi biz sağladığınız telefon numaraları veya diğer ürünlerin ayrıntıları ve hizmetler veya yarışmalar ya da hayırsever bağış e-posta ile telefonla veya metin ile sizinle iletişim kurabilir belgesine tabi. Eğer bizden herhangi bir pazarlama iletişimi almamayı tercih ederseniz, istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

OTOMATİK MÜŞTERİ TAKİP

Biz, ilgili içerik ve mesajlaşmayı sağlayan sizin için ödeme prosedürünü hızlandırmak, içinde, size uygun ürünler ve özel teklifler sunmak, böylece bizim site ve e-posta iletişimlerinde ziyaretçilerin davranış kalıplarını izlemek için teknolojiyi kullanmak kullanımı ve kişiselleştirilmiş yolu en kolay.

Bir çerez, bizim sunucudan gönderilen ve bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan küçük bir veri miktarıdır. Biz sitenin çalışması için gerekli olan çeşitli çerezler, onlar tarafından talep edilen ürünlerin satışı için kesinlikle gereklidir.

İndirim Koşu Ayakkabı , tenis ayakkabıları , basketbol ayakkabıları Toptan , Nike , Adidas , New Balance  |  Google