Kurlar:
Türkiye
Ana Sayfa ::  Fiyat ve Kargo

Fıyat ve Kargo

Kargo & İade

Eğer sipariş önce dikkatlice aşağıdaki koşullarını dikkatle okuyunuz. Servis ekibimiz işlem onaylanan bu şartlara göre satış sonrası hizmeti sağlayacaktır.

Nakliye

Siparişler genellikle sipariş tarihinden itibaren 1-2 iş günü içinde gönderilir. Biz Uluslararası Express Service, tüm uluslararası teslimatlar için, bizim servis ekibi mal sevk hemen sonra çevrimiçi izleme için bir takip numarası sağlayacaktır kullanın. Genellikle, biz 7-10 iş günü ihtiyacı Hava Post tarafından öğeyi gemi olacak.

Takip

Servis ekibimiz hayır izleme müşteri e-posta göndereceğiz. birlikte sipariş sevk edildikten sonra onların sırasını izleyebilirsiniz site ile. Biz nazik kendi e-posta ya da zaman zaman sırasına teslimat durumunu kontrol etmek için alıcı tavsiye ve kullanılabilir olduklarında kendi yerel postane irtibata. Paket nedeniyle bunun için imzalama kimse bize iade edilmişse, biz de bunun üzerine tam bir geri ödeme kabul etmeyecektir. Müşteri hala iade siparişi istiyorsanız, o zaman emtia ağırlığına bağlı olduğunu reshipped yük sorumludur.

İptal & Modifikasyon

Eğer siparişinizi iptal etmek isterseniz, lütfen hemen bize e-posta. Sipariş iptali ve değiştirme SADECE 5 saat içinde kabul edilir. % 10 iptal ücreti uygulanır. Sevk siparişler iptal edilemez.

Dönüş

Eğer ürün dönmek isterseniz, bunu aldıktan sonra 7 gün içinde bize ulaşın ve bize haber veriniz.
İndirim Koşu Ayakkabı , tenis ayakkabıları , basketbol ayakkabıları Toptan , Nike , Adidas , New Balance  |  Google